Temat: MF286D ustawienie VoIP
Nie mam pewności czy post do działu hardware czy software.
Chciałbym na MF286D (soft Cezarego) postawić VoIP. Wyszukiwarka forum zwraca zero w tym temacie. W romie nie znalazłem nigdzie zakładki tego dotyczącej. Chyba jest to możliwe (są w końcu gniazda, a oryginalny to potrafi).
Można prosić o wskazanie poradnika, jak to po kolei zrobić?
