Dzięki staroć faktycznie.
Strony 1
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
eko.one.pl → Posty przez robi4020
Strony 1
Dzięki staroć faktycznie.
OpenWrt Chaos Calmer (r45951)
Build time: 2015-06-21 16:39 CEST
Cezary Jackiewicz (obsy), http://eko.one.pl
Błąd podczas instalcji
kmod-ath10k
Installing kmod-ath10k (3.18.23+2015-03-09-3) to root...
Downloading http://dl.eko.one.pl/chaos_calmer/ar71x … r71xx.ipk.
Collected errors:
* satisfy_dependencies_for: Cannot satisfy the following dependencies for kmod-ath10k:
* kernel (= 3.18.23-1-d58e1a55298dee9b8512e308c5b900ff) *
* opkg_install_cmd: Cannot install package kmod-ath10k.
nie mogę dokonać aktualizacji
root@OpenWrt:~# opkg update
Collected errors:
* opkg_conf_load: Could not lock /var/lock/opkg.lock: Resource temporarily unavailable.
kombinuje jak mogę, wgrywam po kable TTL w trybie fw_recovery i oryginalny soft nie wejdzie a OpenWrt CC bez problemu.
Niestety niema po przez przeglądarkę (IE, firefox,Gogle) tylko do konsoli.
A jak dostać graficzny interfejs oryginalnego fw.
po wgraniu przez FTP oryginalnego fw, router wraca z OpenWrt CC15.05 do
| |.-----.-----.-----.| | | |.----.| |_
| - || _ | -__| || | | || _|| _|
|_______|| __|_____|__|__||________||__| |____|
|__| W I R E L E S S F R E E D O M
KAMIKAZE (bleeding edge, r18571) ------------------
* 10 oz Vodka Shake well with ice and strain
* 10 oz Triple sec mixture into 10 shot glasses.
* 10 oz lime juice Salute!
Router Netgear R6100 pracuje na OpenWrt jak powrócić do oryginalnego fw.
Można prosić o link do OpenWrt pod R6100 ale nie CC 15.05.
Router Netgear R6100 z OpenWrt (uci-15.05-ar71xx-nand-r6100) jak uruchomić radio1 (5GHz).
W graficznym interfejsie Luci jest tylko widoczne WiFi radio0.
konfig oryginalny
config wifi-device 'radio0'
option type 'mac80211'
option hwmode '11g'
option path 'platform/ar934x_wmac'
option htmode 'HT20'
option country 'PL'
option channel '3'
option txpower '18'
config wifi-iface
option device 'radio0'
option network 'lan'
option mode 'ap'
option ssid 'OpenWrt'
option encryption 'psk2+tkip'
option key 'netgear'
Strony 1
eko.one.pl → Posty przez robi4020
Forum oparte o PunBB, wspierane przez Informer Technologies, Inc