Temat: Netgear R6100 jak powrócić do oryginalnego fw.
Router Netgear R6100 pracuje na OpenWrt jak powrócić do oryginalnego fw.
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
eko.one.pl → Oprogramowanie / Software → Netgear R6100 jak powrócić do oryginalnego fw.
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
Router Netgear R6100 pracuje na OpenWrt jak powrócić do oryginalnego fw.
Jak każdy netgear pewnie ma tftp, wgraj w ten sposób. Zobacz: http://kb.netgear.com/app/answers/detai … using-tftp
po wgraniu przez FTP oryginalnego fw, router wraca z OpenWrt CC15.05 do
| |.-----.-----.-----.| | | |.----.| |_
| - || _ | -__| || | | || _|| _|
|_______|| __|_____|__|__||________||__| |____|
|__| W I R E L E S S F R E E D O M
KAMIKAZE (bleeding edge, r18571) ------------------
* 10 oz Vodka Shake well with ice and strain
* 10 oz Triple sec mixture into 10 shot glasses.
* 10 oz lime juice Salute!
Tak, to jest soft netgeara. Stare, zmodyfikowane openwrt.
A jak dostać graficzny interfejs oryginalnego fw.
Sam soft ma. W netgearze nie instaluje się oddzielnie gui czy czegoś takiego. W tym co zainstalowałeś jest.
Niestety niema po przez przeglądarkę (IE, firefox,Gogle) tylko do konsoli.
To już sprawa poza tematyką tego forum. Przywróć ustawienia domyślnie, wgraj jeszcze raz itd. Kombinuj.
kombinuje jak mogę, wgrywam po kable TTL w trybie fw_recovery i oryginalny soft nie wejdzie a OpenWrt CC bez problemu.
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
eko.one.pl → Oprogramowanie / Software → Netgear R6100 jak powrócić do oryginalnego fw.
Forum oparte o PunBB, wspierane przez Informer Technologies, Inc