Temat: OpenWrt na R6100 jak uruchomiś drugie radio 5Ghz ac.

Router Netgear R6100 z OpenWrt (uci-15.05-ar71xx-nand-r6100) jak uruchomić radio1 (5GHz).
W graficznym interfejsie Luci jest tylko widoczne WiFi radio0.

konfig oryginalny

config wifi-device 'radio0'
    option type 'mac80211'
    option hwmode '11g'
    option path 'platform/ar934x_wmac'
    option htmode 'HT20'
    option country 'PL'
    option channel '3'
    option txpower '18'

config wifi-iface
    option device 'radio0'
    option network 'lan'
    option mode 'ap'
    option ssid 'OpenWrt'
    option encryption 'psk2+tkip'
    option key 'netgear'

2 (edytowany przez Cezary 2016-01-26 07:42:48)

Odp: OpenWrt na R6100 jak uruchomiś drugie radio 5Ghz ac.

Podobno nie działa w 15.05 radio 5GHz: https://forum.openwrt.org/viewtopic.php?id=59621

EDIT: Chociaż zobacz: https://forum.openwrt.org/viewtopic.php … 92#p308992, doinstaluj kmod-ath10k, bo w moim obrazie tego domyślnie nie ma.

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

3 (edytowany przez robi4020 2016-01-26 17:20:29)

Odp: OpenWrt na R6100 jak uruchomiś drugie radio 5Ghz ac.

Można prosić o link do OpenWrt pod R6100 ale nie CC 15.05.

4

Odp: OpenWrt na R6100 jak uruchomiś drugie radio 5Ghz ac.

Jaki? W CC i trunku to jest tylko.

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.