Tak jak w temacie, chce powrócić do oryginału, to co znajduje jest do wersji V2, dziekuje za pomoc
Strony 1
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
eko.one.pl → Posty przez nyper
Strony 1
Tak jak w temacie, chce powrócić do oryginału, to co znajduje jest do wersji V2, dziekuje za pomoc
Sorry za opóźnienie w odpowiedzi, kamerka to overmax camspot 3.1 cena 150zł używka 180-190 zł nowa.
parametry ma niby 1280px przy 25 klatkach w dzień jeszcze ok a w nocy to bardzo średnio.
filmiki z działania kamerki są na youtubie. Ogólnie za te pieniądze nie znajdziesz nic lepszego.
ma slot na karty microSD WIFI LAN wyjście alarmowe .
ok, sprawdziłem w telefonie z kartą i działa dzieki za pomoc
u mnie odrzuca, dlaczego?
raz jest raz nie ma, ogólnie net mi wysiadł po zmianie tych reguł.
nie dało wejść się na stronę modemu piszę z podłączonego modemu do komputera.
dam znać później bo idę do pracy na 2 zmiane.
root@Gargoyle:~# upnpc -s
upnpc : miniupnpc library test client. (c) 2005-2013 Thomas Bernard
Go to http://miniupnp.free.fr/ or http://miniupnp.tuxfamily.org/
for more information.
No IGD UPnP Device found on the network !
zmiana na inny modem czy firmware?
modem ma upnp to ten sam co testowałeś 3372.
pierwszym razem przeszło a po restarcie
uci add firewall rule
Parse error (insufficient arguments) at line 186, byte 8
po
jak ogarne co jest nie tak to bede działał dalej.
jest też adres modemu strony wwww 192.168.1.1
w gui modemu nie ma opcji DMZ, jest jakieś wyjście? zmiana firmware?
chodzi o adres routera w Lan ? ustawione jest 192.168.2.1
jest też Adres IP WAN:192.168.1.100 przydzielony automatycznie
jest też adres modemu 192.168.1.1 i bramy
który ustawić w DMZ? w tej chwili jest ustawiony tam adres IP kamery
oba otwierają stronę routera
tak zmieniłem na pro.plusgsm.pl tylko że modem ma osobną stronę działa jako ndis w routerze połączenia mam dhcp eth2 bo ta wersja nie rozpoznaje modemu
oraz jej IP zewnętrznego - i jest ok
Dziękuję za pomoc i pozdrawiam
j
nie rozumiem tego zdania jak odblokować port zewnetrzengo adresu ip kamery?
Podłączam się do tematu bo mam taki sam problem
usługa publicznego dynamicznego ip aktywna tak powiedział konsultant.
porty przekierowane na routerze 81, 8081, 10554
na kamerze ustawiony ddns , wyświetla DDNS Status set Succeed "http://:8081" zamiast całego adresu http://adreshosta:8081
po wpisaniu http://adreshosta:8081 Serwer odrzucił połączenie.
czyli wygląda jakby usługa nie działała.
mam 1.6.2.2
Jak nie mogę się zalogować to jak mam mieć dostęp do /etc/passwd przez przeglądarke tego nie zrobię.
sorry za takie pytania pewnie sa oczywiste, musze poczytać trochę bo zawracam tylko gitare.
ok ssh jest teraz na 22 oraz zrestartowaniu
a po wpisaniu open 192.168.2.1 Nie można nawiązać połączenia z hostem na porcie 23
hasło mam wyłączone czyli telnet jest włączony czy trzeba go włączyć osobno.
ok dziekuje, po prostu kiedys miałem hasło do GUI i telnet też działał już sam nie wiem, nie mogą działać oba?
jeszcze raz dzieki za wskazówki.
tak przez modem komórkowy a przez telnet chce lokalnie się podłączyć.
Ile kosztuje ta usługa u operatora tak mniej więcej, jak ona się nazywa?
ale schody się zaczynają tania kamera, tani router i net z komórki.
Po pierwsze. Nie wiem dlaczego nie mogę połączyć się przez telnet z routerem,wywala krzaki. Opcja włączona w GUI na porcie 23 SSH.
Po drugie. Przekierowałem, tak mi się zdaje porty dla kamery ip, ale serwer odrzuca połączenie. Usługa DDNS jest na noip.com
Po trzecie. jak włączyć opcję UPnP / NAT-PMP.
Czy to jest dobrze ustawione?
ile wsparcie USB zajmuje że nie ma miejsca, system tak się różni od 1.6.2.2?
zależy mi tylko na modemie USB , ale jak nie da rady to zostane przy starej wersji.
Witam, wiem że jest coś takiego ale chciałbym uruchomić to na MR3420.
od czego zacząć ,paczkę ściągnął bym gdyby router miał dostęp do internetu.
rozumiem, można sprawdzić co zapycha, jakieś bardziej szczegółowe logi?
tylko że ja nie używam żadnego p2p, na aero nigdy tego nie używałem, za wolne łącze,
przeskanowałem też system w poszukiwaniu robaków i nic nie znalazło
Witam, kilka dni temu pojawił się taki komunikat w logach, na początku kilka i po restarcie chodził do próby ponownego połączenia z aero2, następnie router restartował się po nawiązaniu połączenia, teraz po przywróceniu konfiguracji początkowej mam następujące logi.
Jan 1 01:03:59 Gargoyle kern.warn kernel: [ 294.210000] nf_conntrack: table full, dropping packet.
Jan 1 01:04:00 Gargoyle kern.warn kernel: [ 295.210000] nf_conntrack: table full, dropping packet.
Jan 1 01:04:01 Gargoyle kern.warn kernel: [ 296.210000] nf_conntrack: table full, dropping packet.
Jan 1 01:04:05 Gargoyle kern.warn kernel: [ 299.700000] nf_conntrack: table full, dropping packet.
Jan 1 01:04:06 Gargoyle kern.warn kernel: [ 300.700000] nf_conntrack: table full, dropping packet.
Jan 1 01:04:07 Gargoyle kern.warn kernel: [ 301.700000] nf_conntrack: table full, dropping packet.
Jan 1 01:04:09 Gargoyle kern.warn kernel: [ 303.700000] nf_conntrack: table full, dropping packet.
Jan 1 01:04:13 Gargoyle kern.warn kernel: [ 307.700000] nf_conntrack: table full, dropping packet.
Jan 1 01:04:18 Gargoyle kern.warn kernel: [ 312.860000] nf_conntrack: table full, dropping packet.
Jan 1 01:04:20 Gargoyle kern.warn kernel: [ 314.480000] nf_conntrack: table full, dropping packet.
Jan 1 01:04:21 Gargoyle kern.warn kernel: [ 315.480000] nf_conntrack: table full, dropping packet.
Jan 1 01:04:22 Gargoyle kern.warn kernel: [ 316.480000] nf_conntrack: table full, dropping packet.
Jan 1 01:04:24 Gargoyle kern.warn kernel: [ 318.770000] nf_conntrack: table full, dropping packet.
Jan 1 01:04:25 Gargoyle kern.warn kernel: [ 319.770000] nf_conntrack: table full, dropping packet.
Jan 1 01:04:26 Gargoyle kern.warn kernel: [ 320.770000] nf_conntrack: table full, dropping packet.
Jan 1 01:04:28 Gargoyle kern.warn kernel: [ 322.770000] nf_conntrack: table full, dropping packet.
Jan 1 01:04:32 Gargoyle kern.warn kernel: [ 326.950000] nf_conntrack: table full, dropping packet.
Jan 1 01:04:34 Gargoyle kern.warn kernel: [ 328.590000] nf_conntrack: table full, dropping packet.
Jan 1 01:04:35 Gargoyle kern.warn kernel: [ 329.950000] nf_conntrack: table full, dropping packet.
Jan 1 01:04:37 Gargoyle kern.warn kernel: [ 331.380000] nf_conntrack: table full, dropping packet.
Jan 1 01:04:42 Gargoyle kern.warn kernel: [ 336.300000] nf_conntrack: table full, dropping packet.
Jan 1 01:04:43 Gargoyle kern.warn kernel: [ 337.310000] nf_conntrack: table full, dropping packet.
Jan 1 01:04:44 Gargoyle kern.warn kernel: [ 338.310000] nf_conntrack: table full, dropping packet.
Jan 1 01:04:45 Gargoyle kern.warn kernel: [ 339.310000] nf_conntrack: table full, dropping packet.
Jan 1 01:04:46 Gargoyle kern.warn kernel: [ 340.410000] nf_conntrack: table full, dropping packet.
Jan 1 01:04:47 Gargoyle kern.warn kernel: [ 341.310000] nf_conntrack: table full, dropping packet.
Jan 1 01:04:49 Gargoyle kern.warn kernel: [ 343.410000] nf_conntrack: table full, dropping packet.
Success
Strony 1
eko.one.pl → Posty przez nyper
Forum oparte o PunBB, wspierane przez Informer Technologies, Inc