Temat: Kamerka IP a ustawienia routera
Witam
Mam problem - na routerze mam najnowsze CC. Mam kamerkę IP - chińską podróbkę Foscama. Nie mogę się zalogować przez www do kamerki - z zewnątrz sieci. Mam konto na No-ip.com. W kamerze jest wprowadzone to konto i wyświetla się informacja po teście że jest ok. Czy muszę jeszcze ustawiać coś w routerze bo słyszałem że jak w kamerce jest funkcja wprowadzania konta z no=ip to w routerze nie trzeba ustawiać dynamic ddns. Może coś z portami trzeba - nie mam pojęcia ..
Z góry dzięki



