Temat: Przekierowanie portów, brak połączenia telnet
Po pierwsze. Nie wiem dlaczego nie mogę połączyć się przez telnet z routerem,wywala krzaki. Opcja włączona w GUI na porcie 23 SSH.
Po drugie. Przekierowałem, tak mi się zdaje porty dla kamery ip, ale serwer odrzuca połączenie. Usługa DDNS jest na noip.com
Po trzecie. jak włączyć opcję UPnP / NAT-PMP.
Czy to jest dobrze ustawione?

