1

Temat: Gargoyle 1.5.11.5 - wysyłanie wiadomości do urządzeń podłączonych wifi

Witam.
Posiadam Router TP-Link mr3420 v1 z wgranym najnowszym Gargoyle.

Mam pytanie, czy jest możliwość wysłania wiadomości do urządzeń podłączonych aktualnie z tym routerem?

Pozdrawiam

2

Odp: Gargoyle 1.5.11.5 - wysyłanie wiadomości do urządzeń podłączonych wifi

Wysyłania w jakim sensie? Bo obecne windowsy mogą nie mieć zainstalowanej usługi "posłaniec". Linuksy nie muszą mieć zainstalowanej samby, a MacOS tym bardziej.

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

3

Odp: Gargoyle 1.5.11.5 - wysyłanie wiadomości do urządzeń podłączonych wifi

chodzi mi o to, że logując się do panelu gargoyle mam podgląd urządzeń podłączonych przez wifi. Chciałbym, aby w jakikolwiek sposób jakoś wysłać do nich wiadomość, czy to przez przeglądarkę czy jakis komunikat.

4

Odp: Gargoyle 1.5.11.5 - wysyłanie wiadomości do urządzeń podłączonych wifi

Nie ma jak. Nie czegoś takiego żeby komputer sam z siebie odebrał tą "wiadomość". Możesz przekierować ruch w przeglądarce: robisz stronę "hotspota", powitalną lub instalujesz coś w rodzaju projektu "blokada" - opisane jest to na eko.one.pl

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.