Temat: Wprowadzenie backup-u konfiguracji Gargoyle dir-505 router nie wstaje!
Tj. któryś z rzędu router z OpenWRT (pierwszy uwalony) i to w tak głupi sposób-żal.pl. Zdarzyło mi się wrzucić kiedyś do MR3420 czyste OpenWRT bez GUI i jakoś dzięki wsparciu Cezarego udało mi się wyjść z tego problemu (ostatnio powtórzyłem ten nr ww modelem, gdyż nie spodziewałem się że nie pobierze sobie konfiguracji automatycznej-jak to robią klasyczne jednostki z fizycznym portem WAN i portami LAN-wystarczy dostęp na świat aby z aktualizować do konkretnego firmware, niestety przy tych jednostkach z 1-LAN/WAN sieć jest inaczej zorganizowana ale dzięki pomocy Cezarego & @pepe2k i z tym się uporałem), jednakże nie spodziewałem że idąc na skróty i wprowadzając backup od tej samej wersji firmware uwalę router (Gargoyle 1.5.11.2) idąc na skróty nie wprowadzając konfiguracji z palca.Router nie może uruchomić systemu (dioda miga), nie reaguje na przycisk reset. Czy da się coś z tym zrobić (poza podłączeniem do serial)?