Temat: Uruchamianie dowolnych komend w menu Gargoile- uci setup
Witam,
Zgodnie z prosba Cezarego poruszam dosc ciekawa kwestie zwiazana z uruchamianiem dowolnych komend bezposrednio z menu GG (LuCi posiada taka mala aplikacje wlasne komendy) chodzi o taka kwestie:
Witam,
Moze wiecie jak odpalic z GG (bardziej w uci ustawic), jak bym chcial sobie zrobic dodatkowe menu w "system" zeby wystartowala mi cos ala komenda odpalajaca link http://192.168.1.1:9091/transmission/web/ .
Jakos nie moge tego zczaic w uci jak to mozna skonfigurowac.
Pozdrawiam,