Temat: Steroniki TP-Link TF-3200
Czy ta karta sieciowa będzie działała na OpenWrrt, jeśli tak to jakie sterowniki wgrać i jak ?
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
eko.one.pl → Oprogramowanie / Software → Steroniki TP-Link TF-3200
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
Czy ta karta sieciowa będzie działała na OpenWrrt, jeśli tak to jakie sterowniki wgrać i jak ?
Ale to jest karta pci, mam rozumieć że pod x86? lspci pokaż.
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
eko.one.pl → Oprogramowanie / Software → Steroniki TP-Link TF-3200
Forum oparte o PunBB, wspierane przez Informer Technologies, Inc