Temat: Steroniki TP-Link TF-3200

Czy ta karta sieciowa będzie działała na OpenWrrt, jeśli tak to jakie sterowniki wgrać i jak ?

2

Odp: Steroniki TP-Link TF-3200

Ale to jest karta pci, mam rozumieć że pod x86? lspci pokaż.

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.