Temat: Zmiany w firewall Gargoyle 1.5.10.14?

W update najnowszej wersji jest info o zmianach w firewall-czy można się spodziewać że zmiany usuną poprzednią ułomność (1.5.10.12) w postaci blokady pakietów SIP-UDP z zewnątrz na sieci LTE?

2

Odp: Zmiany w firewall Gargoyle 1.5.10.14?

Zmiana firewalla dotyczyła włączenia wszystkich skryptów do reloadu firewalla, czego nie ma standardowo. Jeżeli jest problem z sip (a nie wiem bo nie używam) to pierwsze - zobacz czyste openwrt. Jeżeli też tak jest to sprawa jest dla deweloperów openwrt.

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

3

Odp: Zmiany w firewall Gargoyle 1.5.10.14?

Cezary napisał/a:

Jeżeli jest problem z sip (a nie wiem bo nie używam) to pierwsze - zobacz czyste openwrt. Jeżeli też tak jest to sprawa jest dla deweloperów openwrt.

Mam zainstalowane BW z 09/2013 http://ofmodemsandmen.com/downloads.html -nie wiem jaką zawiera wersję firewall ale na nim wszystko działa nawet nie wykonując żadnych przekierowań. Z uwagi na to że w 703N mam 16MB flash dużo wygodniejszym rozwiązaniem software-owym było by GargoylePL. smile

4

Odp: Zmiany w firewall Gargoyle 1.5.10.14?

Tam jest trunk. Inaczej tam jest parę rzeczy.

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.