Temat: ZTE MF821 + qmi.sh = automatyczne łączenie
Mam skonfigurowany modem ZTE MF 821 na intefejsie WWAN0 i do łaczenia za pomoca skryptu qmi.sh
1. Jednak skrypt musze wydawać ręcznie. A czy można ustawić to jakoś aby po restarcie routera modem nawiązywał połączenie automatycznie...
2. Jak w monitorze połaczenia zapisać aby monitorował połaczenie i restartował je w razie potrzeby ? Czy wpisać wykonaj skrypt i wpisać : qmi.sh restart ?