Temat: soft do TL-WR542G
Witam, jest może sofcik openwrt do tego routera? Generalnie zależy mi tylko na zwiększeniu mocy anteny.
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
eko.one.pl → Oprogramowanie / Software → soft do TL-WR542G
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
Witam, jest może sofcik openwrt do tego routera? Generalnie zależy mi tylko na zwiększeniu mocy anteny.
Jakieś cuda robili http://wiki.openwrt.org/toh/tp-link/tl-wr542g
Ale toto ma mało flash, więc o czymś abitniejszym możesz zapomnieć w sumie.
Z tego co ja zrozumialem ten soft daje 19 db, zgadza się?
Openwrt? to zależy ile radio potrafi.
Właśnie chodzi o to, że kolega ma za słaby zasięg w domu i szukam jakiegoś sposobu. W moim mr3420 po wgraniu openwrt zasięg zwiekszył się do 27 decybeli, co faktycznie jest odczuwalne. Jesteś może w stanie zmienić coś w oryginalnym sofcie, żeby zwiększyć moc anteny?
Nie, mr3420 nie ma radia 27dBi
limit crda tylko patrzyłeś...
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
eko.one.pl → Oprogramowanie / Software → soft do TL-WR542G
Forum oparte o PunBB, wspierane przez Informer Technologies, Inc