Temat: TL-MR3420 V2 oprogramowanie.
Witam,
Czy istnieje jakieś nieorginalne oprogramowanie do routera z tematu?
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
eko.one.pl → Inne → TL-MR3420 V2 oprogramowanie.
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
Witam,
Czy istnieje jakieś nieorginalne oprogramowanie do routera z tematu?
Openwrt? prawie jest gotowe.
Jest jakiś temat do tego Openwrt który mógłbym śledzić, żeby być na bieżąco? Aha jeszcze jedna sprawa, wiadomo jak bardzo różni się V2 od V1? Tzn, czy ma więcej pamięci albo coś w tym stylu?
Zastosowanym procesorem. Pamięci ma tyle samo. https://forum.openwrt.org/viewtopic.php?id=41326
Łatki są, bardzo brzydkie ale są.
Oprogramowanie sprawne i działające z adu-890w z Orange net podzielony i zasuwa na 3-ciej nośnej
Masz i moje buildy dla mr3420v2
OK Panowie zwróciłem sie do producenta z tym problemem i specjalnie dla mnie napisali nowy firmware do tego routerka
Naprawiono:
DDNS
DMZ
Funkce PING
niestety nadal nie pokazuje siły sygnału.
link do pobrania: http://speedy.sh/TMN5S/mr3420v2-en-3-13 … 5-Beta.bin
Witam ponownie, zainstalowałem na swoim routerze oprogramowanie openwrt i wszystko zaczęło śmigać jak szalone
. Chciałbym jeszcze dograć obsługę sms. W zakładce System software znalazłem możliwe do zainstalowania łatki, wydaje mi się, że pasowałaby mi łatka "openser-mod-sms" ale nie mam miejsca. Pytanie jest następujące, CO mogę usunąć z aktualnie zainstalowanych łatek, żebym nie zepsuł routera i zwolnił wystarczająco dużo miejsca na obsługe sms?
Tylko to co sam instalowałeś inaczej miejsce wcale się nie zwolni. Extroota potrzebujesz jak już.
Ale ja nic sam nie instalowałem a mam tylko 104 KB wolnego miejsca ;/. Mógłbyś oświecić ciemną masę
co to jest i z czym się je tego extroota?
http://eko.one.pl/?p=openwrt-externalroot
Tak, tylko tyle zostaje wolnego miejsca w standardowym obrazie z gargoyle. Choć mogę powiedzieć że AŻ tylko, bo naprawdę sporo się namęczyłem żeby aż tyle wolnego uzyskać.
Pewnie dla Ciebie jest to głupie pytanie
, ale gdzie się wpisuje te wszystkie komendy?
ok Chyba już wiem skąd wziąć loga, ale powiedz mi czy ten zapis odpowiada kryteriom extroota:
Sep 8 22:44:18 OpenWrt kern.notice kernel: [ 49.750000] scsi 1:0:0:0: CD-ROM L_T_E USB SCSI CD-ROM USB PQ: 0 ANSI: 0
Sep 8 22:44:18 OpenWrt kern.notice kernel: [ 49.760000] scsi 1:0:0:0: Attached scsi generic sg0 type 5
Sep 8 22:44:18 OpenWrt kern.notice kernel: [ 49.770000] scsi 1:0:0:1: Direct-Access ZTE MMC Storage 2.31 PQ: 0 ANSI: 0
Sep 8 22:44:18 OpenWrt kern.notice kernel: [ 49.770000] sd 1:0:0:1: Attached scsi generic sg1 type 0
Sep 8 22:44:18 OpenWrt kern.notice kernel: [ 49.790000] sd 1:0:0:1: [sda] 3911680 512-byte logical blocks: (2.00 GB/1.86 GiB)
Sep 8 22:44:18 OpenWrt kern.notice kernel: [ 49.790000] sd 1:0:0:1: [sda] Write Protect is off
Sep 8 22:44:18 OpenWrt kern.debug kernel: [ 49.800000] sd 1:0:0:1: [sda] Mode Sense: 0f 0e 00 00
Sep 8 22:44:18 OpenWrt kern.notice kernel: [ 49.820000] sd 1:0:0:1: [sda] Write cache: enabled, read cache: enabled, doesn't support DPO or FUA
Sep 8 22:44:18 OpenWrt kern.info kernel: [ 49.840000] sda: sda1
Sep 8 22:44:18 OpenWrt kern.notice kernel: [ 49.840000] sd 1:0:0:1: [sda] Attached SCSI removable disk
Pytanie żywcem wyjęte z faq na górze strony
Przeczytaj.
Jeżeli extroota chcesz zrobić na karcie modemu LTE to najpierw znajdź sposób na stałe przełączenie tego modemu i wyłączenie wbudowanego cdromu wirtualnego.
Czy jeśli wyłącze tego cdroma to jak podłącze modem pod kompa, to wykryje mi go jako modem?
Tak, od razu.
Szukam po necie sposobu na wyłączenie tego cdromu i nie mogę nic znaleźć ;/
Jeszcze jedno pytanko, czy po wyłączeniu cdromu będzie możliwość zainstalowania z niego sterowników na kompie?
Nie będzie. Nie ma cdromu, nie ma sterowników.
Napisał być chociaż o jakim modemie piszesz.
Myślałem, że kojarzysz mnie z poprzedniego tematu,
Modem USB ZTE MF821 LTE
Czy w razie jakbym wyłączył tego cdrom'a i chciał później sprzedać modem, to czy będę mógł go spowrotem włączyć?
Dlaczego mi nie świeci dioda od USB? Skoro mam podłączony modem.
Bo nie jest obsługiwana jeszcze. Jak dorwę się do sprzętu na dłużej to dorobię obsługę.
Bardzo proszę kolego Cezary, zajrzyj Tu:
Failsafe działa?
Ok problem już został rozwiązany
failsafe zadziałał ![]()
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
eko.one.pl → Inne → TL-MR3420 V2 oprogramowanie.
Forum oparte o PunBB, wspierane przez Informer Technologies, Inc