Temat: "16 lat Mój pierwszy raz..." z OpenWRT
Siemka wam.
Wkońcu się przełamałem i rozpoczełem zabawę z OpenWRT. Udało mi się utworzyć sieć wifi. Teraz by probrać repozytorium potrzebuje internetu.
Posiadam statyczne ip i ledwo co zaczełem i już mam problem ze znalezieniem komend do ustawienia ip maski, maski podsieci i dns.
Byłby ktoś łaskaw napisać mi jak to miało by wyglądać ? ![]()