Temat: OpenWrt i radio internetowe
Witam.
Temat radia internetowego był poruszany niejednokrotnie, jednak zawsze tyczyło się to odtwarzania radia.
Chciałbym się dowiedzieć, czy jest możliwość nadawania własnego radia internetowego. Do tego nie są potrzebne jakieś duże wymagania sprzętowe. Chodzi o coś takiego jak np. Shoutcast.
Jest jakaś możliwość nadawania własnego radia z OpenWrt, ewentualnie czy trudno byłoby to zrobić.
Dziękuję za odpowiedź.
Pozdrawiam