Temat: jak zresetowac haslo; wnd1043 nie dziala LTE plus modem e398
czesc,
troche namieszalem w sofcie WND1043, tzn zamiast gargoyle wgralem czysty soft bez interfejsu, no i tu poleglem, lacze sie przez winscp lub putty podaje login root a on chce ode mnie haslo ktorego nie znam, i tu do sedna - jak zresetowac, zeby nie pytal o haslo a nastepnie jak wgrac soft z interfejsem
dzieki za pomoc