Temat: Nowa wersja MR3220 v2.0

Witam,

Właśnie dostałem zamówiony ruter i okazało się że jest już w nowym "opakowaniu" i ma inną rewizje v2.0 ;-(
Port USB powędrował na bok (po kiego grzyba?).

Czy ktoś z Was już instalował Gargoyle na tej wersji?

Nie chce uwalić urządzenia instalując starą wersję v1.0 bo chyba płyta główna się różni skoro port USB jest z boku

2

Odp: Nowa wersja MR3220 v2.0

I różni się chipsetem. Na chwilę obecną openwrt nie wspiera mr3420/mr3220 v2 , więc nie zainstalujesz ani trunka ani gargoyle.

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

3

Odp: Nowa wersja MR3220 v2.0

no to klops ;-(

Czyli za chwilkę wszystkie rutery będą miały nowe budy i nowe rewizje płyt/chipsetów?

Pozostaje mieć nadzieje że pojawi się szybko gargoyle ...

To mała przestroga dla osób planujących kupić ten router - przed zakupem zapytajcie sprzedawce czy ma starą czy nową wersję.
Ja w odstępie tygodnia kupiłem 2 urządzenia u tego samego sprzedawcy i 2 dostałem już nowy ;-(

4

Odp: Nowa wersja MR3220 v2.0

Bo się nie spytałeś smile. Po prostu nowe produkty wchodzą na rynek.

Jak chcesz to mam na zbyciu używki w postaci tplinka 743, 740 i linksysa E4200 (ale to pod tomato)

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.