Temat: Nowa wersja MR3220 v2.0
Witam,
Właśnie dostałem zamówiony ruter i okazało się że jest już w nowym "opakowaniu" i ma inną rewizje v2.0 ;-(
Port USB powędrował na bok (po kiego grzyba?).
Czy ktoś z Was już instalował Gargoyle na tej wersji?
Nie chce uwalić urządzenia instalując starą wersję v1.0 bo chyba płyta główna się różni skoro port USB jest z boku