Temat: WNR2000v1 jak bootowac z RAMdisk?
Jako ze to moj pierwszy post na tym forum witam wszystkich goraco.
Mam nastepujace pytanie - zrobilem upgrade swojego WNR2000v1 do OpenWRT zgodnie z instrukcjami tu: http://wiki.openwrt.org/toh/netgear/wnr2000 Wykonalem krok do zainstalowania OpenWRT w RAMdisk ale nie wiem jak zrobic zeby po reboocie router sie z RAMdisk uruchamial (startuje mi ze squashfs). Jakies podpowiedzi? Z gory dziekuje.