Temat: Logi odwiedzin - położenie pliku?
Mam pytanie odnośnie logów odwiedzonych stron które mam włączone w Gorgoyle. Gdzie są one przetrzymywane, w jakim pliku? Chciał bym wyrzucać ten plik na inne urządzenie via ssh. Bo zrobiłem skrypt który robi osobne logi lecz zauważyłem że router wtedy nie działa zbyt stabilnie, choć sam skrypt nie jest jakiś skomplikowany.