Temat: WRT54GL nie łyka obrazu
Mam wgrane Openwrt i chcę poprzez www wgrać obrazek ten http://downloads.openwrt.org/kamikaze/8 … uashfs.bin
Krzyczał że nie ta platforma więc zrobiłem po ściągnięciu obrazu:
mtd -r write openwrt-wrt54g-2.4-squashfs.bin linux
tez coś marudził o trx więc dołożyłem opcją -f
i wgrał, napisał rebooting ale teraz diodka power miga już z 10 minut.
Co dalej?
Help...