Temat: Zapomniane hasło. Gargoyle 1.5.1

Witam

Ma ktoś sposób na odzyskanie hasła do ustawień w routerze ?

2

Odp: Zapomniane hasło. Gargoyle 1.5.1

Odzyskać to nie. Ale uruchom sobie router w failsafe i sobie go zmień na inne.

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

3

Odp: Zapomniane hasło. Gargoyle 1.5.1

Nie mam kabla Ethernet , nie ma innego sposobu ?

4

Odp: Zapomniane hasło. Gargoyle 1.5.1

Nie, o żadnej luce mi nie wiadomo smile

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.