Temat: Zapomniane hasło. Gargoyle 1.5.1
Witam
Ma ktoś sposób na odzyskanie hasła do ustawień w routerze ?
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
eko.one.pl → Oprogramowanie / Software → Zapomniane hasło. Gargoyle 1.5.1
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
Witam
Ma ktoś sposób na odzyskanie hasła do ustawień w routerze ?
Odzyskać to nie. Ale uruchom sobie router w failsafe i sobie go zmień na inne.
Nie mam kabla Ethernet , nie ma innego sposobu ?
Nie, o żadnej luce mi nie wiadomo ![]()
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
eko.one.pl → Oprogramowanie / Software → Zapomniane hasło. Gargoyle 1.5.1
Forum oparte o PunBB, wspierane przez Informer Technologies, Inc