51

Odp: Modyfikacja WNDR3700v2 krok po kroku

Przecież masz nadać prawa zapisu dla użytkownika  ftp, a nie odbierać. Nadaj te prawa oraz dodatkowo możesz właścicielem tego katalogu (czy całego drzewa) uczynić własnie użytkownika ftp.

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

52

Odp: Modyfikacja WNDR3700v2 krok po kroku

zapodaj jakiś krótkim hasłem które wklepac w putty bo juz nie kontaktuje wczoraj cały dzień, nocka w robocie i od 6 siedze efekty zerowe

53

Odp: Modyfikacja WNDR3700v2 krok po kroku

chmod 777 /overlay/dysk/dane
chown -R ftp /overlay/dysk/dane

Choć to drugie nie jest potrzebne jak nadajesz wszystkie prawa dla wszystkich.

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

54

Odp: Modyfikacja WNDR3700v2 krok po kroku

500 OOPS: vsftpd: refusing to run with writable root inside chroot() klepnąłem jedno i drugie i daje znany komunikat, znalazłem bloga http://blog.bpiotrowski.pl/1969/500-oop … de-chroot/ i też nie bardzo to mi działa, chyba najprościej było by zrobić na dysku dodatkową partycję, i na niej zrobić ftp, dodam że serwer jest w wersji 3.0.i z tego co czytałem to pokombinowali tam z zabezpieczeniami, próbowałem też zainstalować z twojego repo starsza wersję ale przy próbie odpalenia wyskakuje komunikat że brakuje bibliotek lib..... doinstalowałem ale i tak krzyczy że nie ma tych bibliotek, także najlepszym wyjsciem dla mnie byłoby zmusić program do działania

55

Odp: Modyfikacja WNDR3700v2 krok po kroku

vsftpd-2.3 jest kompletny, nic mu do szczęścia nie potrzeba więcej. Czego Ci brakowało?

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

56

Odp: Modyfikacja WNDR3700v2 krok po kroku

w końcu działa na 2.3 wczesniej instalowałem bodaj 2.2

57

Odp: Modyfikacja WNDR3700v2 krok po kroku

Cześć,
Kilkanaście dni temu podesłałem ruterek do użytkownika batu w celu zwiększenia ramu. Efekt - działa do dziś bez żadnego problemu smile. Miałem problemy z pendrivem ale to była wina samego systemu niż moda.

Więc, dziękuję użytkownikowi batu (szkoda tylko, że były problemu z pocztą wink ) i szczerze polecam!

Pozdrawiam,
R.

58

Odp: Modyfikacja WNDR3700v2 krok po kroku

Dzięki smile

Jeżeli jest ktoś jeszcze zainteresowany to zapraszam pozostało mi 20 kości czyli na jakieś 10 ruterów. Więc do wyczerpania zapasu, kolejnego zamówienia pamięci raczej nie będę realizował.

Pozdrawiam.

59

Odp: Modyfikacja WNDR3700v2 krok po kroku

batu : ja byłem zainteresowany, ale nigdy nie odpisałeś na mojego maila hmm

60 (edytowany przez batu 2012-12-10 11:58:39)

Odp: Modyfikacja WNDR3700v2 krok po kroku

Przepraszam ale byłem trochę przeładowany różnymi obowiązkami. Nie ukrywam że mogłem kogoś pominąć. 99% Zleceń zostało wykonane. Zgodnie z ustaleniami . Parę nie doszło do realizacji z prostego powodu. Nie mam czasu kupować za kogoś np huba  lub przetwornicy. Jak ktoś chciał mieć podobnie jak w moim i dostarczył sam dodatki to mu wykonałem takiego moda.
Jeżeli nie wykonałeś jeszcze moda pamięci a jesteś zainteresowany to pisz.
Pozdrawiam i sorki za pominięcie.