Temat: Problem z ciągłością działania 3g
Witam,
Od pewnego czasu mam problem z ciągłością działania sieci 3g. Po kilku dniach pracy (24/h), kontrolka modemu gaśnie i następuje brak internetu czerpanego z 3g. Na routerze świeci się ikonka WLAN (router działa, mogę zalogować się przez ssh). Ikonka 3g również się świeci (ciągle). Raz na ile modem mrugnie na niebiesko.
Korzystam ze skryptu autorestartu połączenia 3g (http://eko.one.pl/?p=openwrt-3g#automat … rtpoczenia).
Co ciekawe uptime nigdy nie przekraczał kilku godzin (odświeżało połączenie średnio co 5-7h, rzadko zdarzało się, żeby było to np. 17h). Jest to prawdopodobnie spowodowane słabym zasięgiem internetu w moim mieszkaniu (40%). Telefon ma zawsze 1-2 kreski zasięgu z play.
Aktualna konfiguracja:
- TP-LINK MR3220 (WPA2)
- Huawei E1750
- Kata SIM Orange Free (zużyłem tylko 300MB na 6,8gb)
- Gargoyle 1.5.4 (fa0660f)
- OpenWrt Backfire 10.03.1
Log:
Jun 7 17:36:47 Gargoyle local2.info chat[19577]: abort on (BUSY)
Jun 7 17:36:47 Gargoyle local2.info chat[19577]: abort on (NO CARRIER)
Jun 7 17:36:47 Gargoyle local2.info chat[19577]: abort on (ERROR)
Jun 7 17:36:47 Gargoyle local2.info chat[19577]: report (CONNECT)
Jun 7 17:36:47 Gargoyle local2.info chat[19577]: timeout set to 10 seconds
Jun 7 17:36:47 Gargoyle local2.info chat[19577]: send (AT&F^M)
Jun 7 17:36:47 Gargoyle local2.info chat[19577]: expect (OK)
Jun 7 17:36:57 Gargoyle local2.info chat[19577]: alarm
Jun 7 17:36:57 Gargoyle local2.info chat[19577]: FailedInfo z panelu www:
Konfiguracja urządzenia:Gateway
Użycie pamięci:11.3MB / 28.8MB (39.3%)
Połączenia:88/4096
Średnie obciążenie CPU:0.22 / 0.16 / 0.10 (1/5/15 min.)
Siła sygnału: (brak danych)
Tryb pracy Wi-Fi:Punkt dostępowy (AP) 3ginfo:
root@Gargoyle:~$ 3ginfo
Status: Rozlaczony
Czas polaczenia: -
Przeslano danych: - / -
Operator: Orange
Tryb pracy: UMTS
Sila sygnalu: 38%
Urzadzenie: huawei E1750
MCC MNC: 260 03
LAC: 51AD (20909)
LCID: - (-)
RNC: - (-)
CID: 5D84 (23940)
CSQ: 12
RSSI: -89 dBmPrawdopodobnie pomoże restart routera, jednak nie chce tego na razie robić, bo to nie rozwiązanie problemu. Czy pomoże tutaj jakiś skrypt restartujący router na wypadek tego problemu?
Pozdrawiam,
Dzięki za opdowiedzi ![]()