Temat: Problem z ciągłością działania 3g

Witam,

Od pewnego czasu mam problem z ciągłością działania sieci 3g. Po kilku dniach pracy (24/h), kontrolka modemu gaśnie i następuje brak internetu czerpanego z 3g. Na routerze świeci się ikonka WLAN (router działa, mogę zalogować się przez ssh). Ikonka 3g również się świeci (ciągle). Raz na ile modem mrugnie na niebiesko.

Korzystam ze skryptu autorestartu połączenia 3g (http://eko.one.pl/?p=openwrt-3g#automat … rtpoczenia).

Co ciekawe uptime nigdy nie przekraczał kilku godzin (odświeżało połączenie średnio co 5-7h, rzadko zdarzało się, żeby było to np. 17h). Jest to prawdopodobnie spowodowane słabym zasięgiem internetu w moim mieszkaniu (40%). Telefon ma zawsze 1-2 kreski zasięgu z play.

Aktualna konfiguracja:
- TP-LINK MR3220 (WPA2)
- Huawei E1750
- Kata SIM Orange Free (zużyłem tylko 300MB na 6,8gb)
- Gargoyle 1.5.4 (fa0660f)
- OpenWrt Backfire 10.03.1

Log:

Jun  7 17:36:47 Gargoyle local2.info chat[19577]: abort on (BUSY)
Jun  7 17:36:47 Gargoyle local2.info chat[19577]: abort on (NO CARRIER)
Jun  7 17:36:47 Gargoyle local2.info chat[19577]: abort on (ERROR)
Jun  7 17:36:47 Gargoyle local2.info chat[19577]: report (CONNECT)
Jun  7 17:36:47 Gargoyle local2.info chat[19577]: timeout set to 10 seconds
Jun  7 17:36:47 Gargoyle local2.info chat[19577]: send (AT&F^M)
Jun  7 17:36:47 Gargoyle local2.info chat[19577]: expect (OK)
Jun  7 17:36:57 Gargoyle local2.info chat[19577]: alarm
Jun  7 17:36:57 Gargoyle local2.info chat[19577]: Failed

Info z panelu www:

Konfiguracja urządzenia:Gateway
Użycie pamięci:11.3MB / 28.8MB (39.3%)
Połączenia:88/4096
Średnie obciążenie CPU:0.22 / 0.16 / 0.10  (1/5/15 min.)
Siła sygnału: (brak danych)
Tryb pracy Wi-Fi:Punkt dostępowy (AP) 

3ginfo:

root@Gargoyle:~$ 3ginfo
Status: Rozlaczony
Czas polaczenia: -
Przeslano danych: - / -
Operator: Orange
Tryb pracy: UMTS
Sila sygnalu: 38%
Urzadzenie: huawei E1750
MCC MNC: 260 03
LAC: 51AD (20909)
LCID: - (-)
RNC: - (-)
CID: 5D84 (23940)
CSQ: 12
RSSI: -89 dBm

Prawdopodobnie pomoże restart routera, jednak nie chce tego na razie robić, bo to nie rozwiązanie problemu. Czy pomoże tutaj jakiś skrypt restartujący router na wypadek tego problemu?

Pozdrawiam,
Dzięki za opdowiedzi smile

2

Odp: Problem z ciągłością działania 3g

Modem Ci nie odpowiada, powiesił się. Jak nie masz extroota to wyłącz jego zasilanie na usb i włącz ponownie (zobacz na eko.one.pl opis mr3420 jak to zrobić)

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

3

Odp: Problem z ciągłością działania 3g

Właśnie szukałem na google i też doszedłem do tego, że trzeba "odświeżyć" w jakiś sposób port usb. Zaraz odpalam konsole i sprawdzam. Dziękuje bardzo za szybką odpowiedź

4

Odp: Problem z ciągłością działania 3g

Podbijam temat, czy taki skrypt pomoże na wypadek ponownego powieszenia się modemu?

#!/bin/sh
    if ! ping -q -c 1 -W 10 8.8.8.8 > /dev/null; then
        echo 0 > /sys/devices/virtual/gpio/gpio6/value
        echo 1 > /sys/devices/virtual/gpio/gpio6/value
    fi

Dodany do crona co 30 minut.

5

Odp: Problem z ciągłością działania 3g

Ale to ifup może zostaw smile

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

6 (edytowany przez wildhammer 2012-06-07 18:09:53)

Odp: Problem z ciągłością działania 3g

ifup jset zostawione, dodane w osobnym pliku smile
Niestety ale jest jeden problem, sypie troche błędami (nie mam ex roota):

ping: invalid number '8.8.8.8'

7

Odp: Problem z ciągłością działania 3g

vakue?

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

8

Odp: Problem z ciągłością działania 3g

I jeszcze to: ping: invalid number '8.8.8.8'

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

9

Odp: Problem z ciągłością działania 3g

Przepraszam za błąd, przepisywalem szybko z laptopa. problem naprawiony. Wstyd się przyznać ale zamiast devices wpisałem device smile
Dzięki za rozwiązanie problemu i poświęcony czas smile