Temat: Stara kompilacja
Witam forumowiczów. Poszukuję starego openwrt pod WR1043ND. Chodzi mi dokładnie o r30752 (z 2012-03-02) lub ew. r30012 2012-02-03 z Gargoyle PL kompilowane oczywiście przez Cezarego.
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
eko.one.pl → Oprogramowanie / Software → Stara kompilacja
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
Witam forumowiczów. Poszukuję starego openwrt pod WR1043ND. Chodzi mi dokładnie o r30752 (z 2012-03-02) lub ew. r30012 2012-02-03 z Gargoyle PL kompilowane oczywiście przez Cezarego.
Mam nadzieje że Cezary nie pogniewa się.
http://www.mediafire.com/?fjddjn32nwadb
Wielkie dzięki. Jednak chyba coś dziwnego się dzieje z routerem. Nie spotkałem się z takim czymś, że nawet stare sprawdzone oprogramowanie openwrt powodowało duże obciążenie cpu bądź dużą ilość zdublowanych pakietów, a na oryginalnym oprogramowaniu wszystko chodziło ok. Winę ISP też wykluczam (działa ok na oryginalnym oprogramowaniu i przy bezpośrednim podłączeniu do komputerów).
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
eko.one.pl → Oprogramowanie / Software → Stara kompilacja
Forum oparte o PunBB, wspierane przez Informer Technologies, Inc