1

Temat: Gargoyle logi ftp

Witam

Jak włączyć logi w ftp na Gargoyle?

Znalazłem temat na http://openrouter.info/forum/viewtopic. … &t=672 i wiem że trzeba dopisać:

log_ftp_protocol=yes
syslog_enable=no
vsftpd_log_file=/tmp/log.txt
xferlog_std_format=no
xferlog_enable=yes

Tylko do którego pliku? /etc/vsftpd.conf odwołuje się do /tmp/vsftpd/vsftpd.conf po restarcie zmiany znikają z pliku.

Czy jak umieszczę logi w /tmp po restarcie będą usuwane?
Posiadam TP-Link TL-WR1043ND z extroot

2

Odp: Gargoyle logi ftp

W /etc/vsftpd.conf.template

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

3

Odp: Gargoyle logi ftp

Cezary napisał/a:

W /etc/vsftpd.conf.template

Wielkie dzięki