Temat: MR-3220 i Huawei E169 - problem połączenia USB
Witam! Posiadam Router TP-Link MR-3220 oraz od nie dawna modem Huawei'a, model E169.
Problem polega na tym, że modem nie chce się połączyć z routerem - miga zielona lub niebieska dioda.
Wcześniej wyczytałem na innym forum, że należy zastosować HUB USB z aktywnym zasilaniem do czego oczywiście się zastosowałem - wynik pozytywny.
Dzisiaj uruchamiam Router z podłączonym HUBEM USB ale bez zasilania i normalnie się połączył w tryb 3G (internet działa) - sprawdzałem to kilka razy i normalnie odpala bez podłączonego zasilacza do rozdzielacza.
Czy można w jakiś sposób wykonać bezpośrednie podłączenie modemu do Routera bez zbędnego okablowania?
Poprzedni E173-U2 działał normalnie bez rodzielacza.
Pozdrawiam