Odp: Urządzenia od GL.iNet
Flint 4 nadchodzi ;-)
https://www.gl-inet.com/en-de/products/gl-be14000
Dodatkowo ma być na Mediateku, to dobrze wróży dla OpenWRT
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
eko.one.pl → Sprzęt / Hardware → Urządzenia od GL.iNet
Strony Poprzednia 1 2 3
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
Flint 4 nadchodzi ;-)
https://www.gl-inet.com/en-de/products/gl-be14000
Dodatkowo ma być na Mediateku, to dobrze wróży dla OpenWRT
Tak, i niestety odrzucili mnie jako betatestera
.
Ajjj szkoda, były by testy z pierwszej ręki.
Będzie mocna bestia.
Strony Poprzednia 1 2 3
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
eko.one.pl → Sprzęt / Hardware → Urządzenia od GL.iNet
Forum oparte o PunBB, wspierane przez Informer Technologies, Inc