51 (edytowany przez artur_n 2026-06-22 17:11:15)

Odp: Urządzenia od GL.iNet

Flint 4 nadchodzi ;-)
https://www.gl-inet.com/en-de/products/gl-be14000

Dodatkowo ma być na Mediateku, to dobrze wróży dla OpenWRT

GL.iNet GL-MT6000 + 2x AP_Xiaomi AX3000T

52

Odp: Urządzenia od GL.iNet

Tak, i niestety odrzucili mnie jako betatestera sad.

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

53 (edytowany przez artur_n 2026-06-22 17:14:04)

Odp: Urządzenia od GL.iNet

Ajjj szkoda, były by testy z pierwszej ręki.
Będzie mocna bestia.

GL.iNet GL-MT6000 + 2x AP_Xiaomi AX3000T