Odp: XUNISON Exigo D50 5G
@IceG
Czy testowałeś może wydajność sieciiperf3 --bidir -P 2 -t 60 -c serverjeśli w 'br-lan' dołączysz jedynie wan ?
U mnie na scr50axe okazało się ze port wan ma przepustowość większą o prawie 100% od portów na switchu
testowałem "pull/22381" i tak mi wyszło. W PR mój komentarz dotyczy SoC na standardowym zegarze.
Nie testowalem pod tym katem, bardziej skupilem sie na ogolnym dzialaniu.
