Temat: Toto X5000R, światłowód T-Mobile i wolny WAN
Hej,
Przeprowadzam się właśnie i zmieniam łącze - mam światłowód t-mobile + ONT, podłączyłem toto X5000R i wyciągam niestety ledwie 400mbps z groszami. Włączone packet steering na wszystkich rdzeniach (bez tego jeszcze wolniej), hardware NAT offloading też. Jest szansa że coś jest jeszcze nie halo i dam radę wyciągnąć okolice 900mbps, czy to CPU nie wyrabia i bez wymiany sprzętu się nie obejdzie?