Temat: Widok podłączonych urządzeń w jednym miejscu open-wrt
Hej!
Od niedawna testuje na Cudy WR3000S v1 OpenWrt 24.10.5 z nakładką Argon i chciałbym dopytać o to czy jest możliwośc konfiguracji ew modułu tak aby wszystkie podłączone urządzenia do routera, były w jednym miejscu, tak jak to ma miejsce w zakładce Status/Przegląd? tylko tam są aktywne dzierżawy DHCP i tylko urządzenia podłączone po WIFI a tych po kablu nie widać...