1 (edytowany przez wlprzemek 2026-03-08 20:43:33)

Temat: Widok podłączonych urządzeń w jednym miejscu open-wrt

Hej!
Od niedawna testuje na Cudy WR3000S v1 OpenWrt 24.10.5 z nakładką Argon i chciałbym dopytać o to czy jest możliwośc konfiguracji ew modułu tak aby wszystkie podłączone urządzenia do routera, były w jednym miejscu, tak jak to ma miejsce w zakładce Status/Przegląd? tylko tam są aktywne dzierżawy DHCP i tylko urządzenia podłączone po WIFI a tych po kablu nie widać...

2

Odp: Widok podłączonych urządzeń w jednym miejscu open-wrt

Ale o którym miejscu piszesz?

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

3 (edytowany przez wlprzemek 2026-03-08 20:43:18)

Odp: Widok podłączonych urządzeń w jednym miejscu open-wrt

Cezary napisał/a:

Ale o którym miejscu piszesz?

Status/Przegląd

4

Odp: Widok podłączonych urządzeń w jednym miejscu open-wrt

W luci pokazują się normalnie dzierżawy dhcp. Wszystkie, i wifi i przewodowych, bo w openwrt domyślnie to wszystko jest jednym bridgem i nie ma różnienia. Jeżeli masz na stałe ustawiony adres to oczywiście nic tam nie będzie.

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.