Odp: Uceglony tp-link c7 V2 ?
C7 V4, sysupgrade 24.10, r29092 – po restarcie, z zachowaniem konfiguracji czy nie – wszystko OK.
A skąd masz 24.10, r29092, jak na dl.eko.one.pl/wyszukiwarka_firmware dalej jest r29077 dla wszystkich v1, v2, v4, v5?
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
eko.one.pl → Sprzęt / Hardware → Uceglony tp-link c7 V2 ?
Strony Poprzednia 1 2
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
C7 V4, sysupgrade 24.10, r29092 – po restarcie, z zachowaniem konfiguracji czy nie – wszystko OK.
A skąd masz 24.10, r29092, jak na dl.eko.one.pl/wyszukiwarka_firmware dalej jest r29077 dla wszystkich v1, v2, v4, v5?
Z /test: https://dl.eko.one.pl/test/nbg6716/
V5 też tam jest.
@Cybe podmieniłem pliki, sprawdź jeszcze raz C7 proszę.
EDIT: no i włożyli nowe rzeczy do repo. Zignoruj powyższe, muszę skompilować całość jeszcze raz.
@Cybe podmieniłem pliki, sprawdź jeszcze raz C7 proszę.
EDIT: no i włożyli nowe rzeczy do repo. Zignoruj powyższe, muszę skompilować całość jeszcze raz.
OK – czekam.
Sprawdź teraz jak możesz.
Daj mi chwilę – sprawdzę zarówno NBG6716, jak i C7 V4.
Edit: Widzę, że 6716 usunąłeś.
Dodałem ![]()
Dobra, mam oba. Poczekaj.
C7 V4, 24.10 (r29101) – instalowałem z zachowaniem konfiguracji (specjalnie – żeby była większa szansa, że coś się zwali – downgrade’owałem z 25.12), po resecie wszystko gra. Dotyczyć to będzie z dużym prawdopodobieństwem też V5, bo oprócz anten i USB to one się chyba niczym więcej nie różnią.
NBG6716 – tu akurat upgrade’owałem z r29092, z tym że bez zachowania konfiguracji, bo miałem golasa. Też wszystko OK, więc w C7 V2 powinno być analogicznie.
Ok, dzięki za testy. Nowe wersja wleciała więc na dl.eko.one.pl
Ja mam gdzieś w szufladzie zarówno C7 v2 jak i v5 - w okolicy weekendu mogę wgrać i sprawdzić oba-ma.
C7 v5 bez zachowania konfiguracji działa
-----------------------------------------------------------------------------
| |
| OpenWrt 24.10-SNAPSHOT, r29101-8843108ff0 |
| |
| Build time: 2026-01-20 10:16 UTC |
| Cezary Jackiewicz, https://eko.one.pl |
| |
-----------------------------------------------------------------------------Uprzejmie donoszę, że zbudowałem używając ASU z LuCI (https://sysupgrade.eko.one.pl) nowe wersje 24.10 dla Archer C7 v2 oraz 2x Archer C7 V5, wgrałem je do wszystkich trzech egzemplarzy z zachowaniem konfiguracji - wszystko ładnie wstało i działa.
Od razu zmieniłem testowo kmod-ath10k na kmod-ath10k-smallbuffers bo na forum openwrt pisali że 128MB ram to już teraz za mało i należy używać wersji smallbuffers
Cezary wiesz może co wcześniej uceglało te maszynki?
Nie, nie wiem i nikt mi loga z tego nie pokazał.
Strony Poprzednia 1 2
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
eko.one.pl → Sprzęt / Hardware → Uceglony tp-link c7 V2 ?
Forum oparte o PunBB, wspierane przez Informer Technologies, Inc