Temat: Witam proszę o pomoc początkującemu.
Witam. Mam problem jakąs tam wiedze o komputerach mam kupiłem modem E353 nie wykrywało mi go na żadnym orginalnym firmware na MR3420 więc zainstalowałem czyste OpenWRT nie gargoyle openwrt-ar71xx-generic-tl-mr3420-v1-squashfs-factory jednak to mnie przerosło nie umiem tego skonfigurować żeby to działało przez WWW nie moge się dostać czarne tło mam jedynie próbowałem wejść przez putty da rade włączyłem obsługe E353 jaką komendą z innego poradnika jednak dalej nie działa internet modem błyka na niebiesko więc zasięg jest na wi fi normalnie router pokazanu jest z nazwą OpenWRT i da się do niego podłączyć.
Teraz proszę kogoś aby krok po kroku napisał jak mam ustawić router aby działał internet przez SSH albo telnet
Oprogramowanie wgrywałem z orginalnego normalnie się zainstalowało 3 diody od PWR SYS i WLAN się świecą