Temat: OpenWrt x86 + WiFi USB
Witam,
Czy ktoś używa na OpenWrt karty WiFi na USB w trybie AP?
Wgrałem obraz OpenWrt Luci w wersji x86 i mam podłączoną kartę WiFi na USB - takie coś: https://pl.aliexpress.com/item/1005007097614925.html
Potrzebuje zrobić z tej karty punkt dostępowy i wszystko śmiga poprawnie jak mam utworzony jeden SSID (lub mam włączony tylko jeden):
Jak tylko włączę drugi SSID, to się całość wysypuje i nie mogę się nawet podłączyć do tego pierwszego SSID, mimo że z dostępnych sieci jest widoczna... drugie SSID w ogóle nie pojawia się dostępne do połączenia.
W konsoli widzę takie wpisy po włączeniu drugiego SSID:
Częstotliwości ustawione mam identyczne na obu SSID.
Zastanawiam się, czy karty WiFi nie wymienić na jakiś inny model, dlatego pytanie, czy ktoś korzysta z kilku SSID na jednej karcie USB i czy w ogóle coś takiego ruszy?
