Temat: Huawei E1752 i AERO 2 dziala?

Czy komus udalo sie uruchomic polaczenie z AERO2 przy pomocy modemu Huawei E1752?

MV411+ HP T5500 z R52 + AA + OWFS + TEMPLOGGERD + MP00202
A0ZP = Absolutnie Zerowa Znajomość Pingwina. Nie byliśmy sobie przedstawieni.

2

Odp: Huawei E1752 i AERO 2 dziala?

Jest kompatybilny, sprawdzony przez innych.

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.