Temat: Huawei E1752 i AERO 2 dziala?
Czy komus udalo sie uruchomic polaczenie z AERO2 przy pomocy modemu Huawei E1752?
MV411+ HP T5500 z R52 + AA + OWFS + TEMPLOGGERD + MP00202
A0ZP = Absolutnie Zerowa Znajomość Pingwina. Nie byliśmy sobie przedstawieni.
A0ZP = Absolutnie Zerowa Znajomość Pingwina. Nie byliśmy sobie przedstawieni.