Temat: Backup i Restore OpenWRT
Witam,
Panowie, chciałbym podnieść temat backupu i restore dla swoich routerów w openwrt.
W normalny sposób robi się to poprzez GUI ale ja robiłem używając do tego sysupgrade.
W normalny sposób sysupgrade -b plik_backup.tar.gz
Jednak problem miałem taki że w momencie przywracania prawie nic nie miałem.
Normalnie w /etc/sysupgrade.conf nic nie ma.
Zdziwiło mnie, gdy teraz chciałem zrobić backup i plik backupu waźył 48KB.
Czy mogę prosić o pomoc, co powinno być w takim sysupgrade.conf ?