Temat: Status połączenia z internetem
W jaki sposób zrealizować coś na zasadzie wykrzyknika w Win7 przy ikonce połączenia sieciowego, chodzi mi o to aby można było wyświetlć np na LCD ikonke informującą czy internet jest czy go nie ma
Raspberry Pi + HDMI-VGA + Lcd Controller + Lcd z laptopa = Pogodynka