Temat: Podłączenie R6220 po wifi.
Chcę podłączyć Netgeara R6220 po wifi do istniejącej sieci wifi jako klient ap
Czytałem poradnik na głównej i generalnie kumam o co chodzi.
Mój "problem" to fakt,że r6220 ma dwa interfejsy radiowe.
Pytanie laika....czy radio 2.4GHz może być klientem sieci tryb sta, a radio 5GHz jako access point?
Cudy WR3000S - OpenWrt 25.12 by Cezary
I use Arch btw