Temat: n2n z eko.one.pl
Forumowicze,
czy ktoś korzysta "produkcyjnie" z moich pakietów n2n-v2 i n2n-v2-supernode? W logach znalazłem dosłownie kilka pobrań, pakiet buduję "od zawsze" ale nie ukrywam że z chęcią bym przestał go kompilować, bo jest i stary i nie rozwijany już od dawna. Jest jakiś powód żebym nadal utrzymywał kompilacje tych pakietów?