Temat: Router mobilny Alcatel MW40V 4G LTE
Cześć chciałbym zapytać, jak mogę rozwiązać problem z wyłączającym się modemem.
Podłączam w/w modem po openwrt jako 2 łącze awaryjne, ale po jakimś czasie ono przechodzi w stan hibernacji.
Dziękuję za pomoc
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
eko.one.pl → Inne → Router mobilny Alcatel MW40V 4G LTE
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
Cześć chciałbym zapytać, jak mogę rozwiązać problem z wyłączającym się modemem.
Podłączam w/w modem po openwrt jako 2 łącze awaryjne, ale po jakimś czasie ono przechodzi w stan hibernacji.
Dziękuję za pomoc
Pinguj coś w tle żeby podtrzymac transmisję. Ew znajdź czy nie ma jakieś opcji żeby był on cały czas włączony. Może masz teraz ustawione połączenie na żądanie?
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
eko.one.pl → Inne → Router mobilny Alcatel MW40V 4G LTE
Forum oparte o PunBB, wspierane przez Informer Technologies, Inc