Odp: ZTE MF286R - OpenWrt
Weż sobie przetwornice step down, ustaw ja na 9-10V na wyjściu i zasilaj to z zapalniczki.
O takie coś:
https://allegro.pl/oferta/przetwornica- … 8e992896eb
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
eko.one.pl → Sprzęt / Hardware → ZTE MF286R - OpenWrt
Strony Poprzednia 1 … 32 33 34 35 36 … 50 Następna
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
Weż sobie przetwornice step down, ustaw ja na 9-10V na wyjściu i zasilaj to z zapalniczki.
O takie coś:
https://allegro.pl/oferta/przetwornica- … 8e992896eb
Widze że w Azji urzadzenie jest popularne, ciekawe ile jeszcze filmow zrobia ![]()
Musieli sobie pasma pozmieniac w pakietach bo te ZTE 286RA wyglada ze wspieraja: 1,3,5,8,28,40,41.
Jeszcze mogliby dorzucic Cezarego statystyki do pakietow, hm..moze zasugeruje im to w komentarzu.
Patrząc na te filmy to u nich któryś ich operator to branduje, stąd pewnie "popularność" tego modelu.
Jakie macie ustawienia wan? U mnie często modem się zawiesza i muszę resetować router ,a i tak czasami po restarcie nie chcę wstać.
Mój config :
config interface 'loopback'
option device 'lo'
option proto 'static'
option ipaddr '127.0.0.1'
option netmask '255.0.0.0'
config globals 'globals'
option ula_prefix 'fd76:9d86:39a7::/48'
config device
option name 'br-lan'
option type 'bridge'
list ports 'eth0.1'
config interface 'lan'
option device 'br-lan'
option proto 'static'
option netmask '255.255.255.0'
option ip6assign '60'
option ipaddr '192.168.1.5'
config switch
option name 'switch0'
option reset '1'
option enable_vlan '1'
config switch_vlan
option device 'switch0'
option vlan '1'
option ports '1 2 3 5 0t'
config interface 'wan'
option proto 'ncm'
option device '/dev/ttyACM0'
option apn 'internet'
option auth 'none'
option pincode '1234'
option pdptype 'IP'
option ipv6 '0'
option service 'auto'Co trzeba zainstalować żeby w gui pojawiła się zakładka z wyborami bandów? Nigdy się tym nie bawiłem.
Pakiet luci-app-modemband i zależności od Rafała z githuba: https://github.com/4IceG/luci-app-modem … 5-20220720
U mnie też modem jest bardzo wrażliwy. Strzelam że one tak po prostu już mają.
Siemanko ![]()
Moglby ktoś przetestować moja ostatnia aktualizacje pakietu https://github.com/4IceG/luci-app-3ginf … ses/latest
Jak to dziala na tych modemach.
Bo widze że koledzy z Azji cofaja moje ostatnie zmiany, więc nie wiem czy przesadzilem z kodem czy modem tego nie wytrzymuje.
To jest wersja, która testowałeś na moich dwóch 286R?
Jestem na wyjeździe tydzień więc nowsza wersję będzie mi trudno sprawdzić.
To jest wersja, która testowałeś na moich dwóch 286R?
Jestem na wyjeździe tydzień więc nowsza wersję będzie mi trudno sprawdzić.
To co teraz udostepniam jest już dalej, trochę się zmienilo w kodzie, dlatego napisalem ten maly apel.
Ok jak będę miał możliwość to sprawdzę, albo szybciej zrobię dostep do moich R,ale to jutro.
Siemanko
Moglby ktoś przetestować moja ostatnia aktualizacje pakietu https://github.com/4IceG/luci-app-3ginf … ses/latest
Jak to dziala na tych modemach.Bo widze że koledzy z Azji cofaja moje ostatnie zmiany, więc nie wiem czy przesadzilem z kodem czy modem tego nie wytrzymuje.
Jeżeli chodzi o gui to działa, wyświetla to co powinno dla MF286R
IceG napisał/a:Siemanko
Moglby ktoś przetestować moja ostatnia aktualizacje pakietu https://github.com/4IceG/luci-app-3ginf … ses/latest
Jak to dziala na tych modemach.Bo widze że koledzy z Azji cofaja moje ostatnie zmiany, więc nie wiem czy przesadzilem z kodem czy modem tego nie wytrzymuje.
Jeżeli chodzi o gui to działa, wyświetla to co powinno dla MF286R
Oki, dzięks Cezary za sprawdzenie, więc zostawiam tak jak jest
.
Co jaki czas Wam się wiesza modem w tym modelu? U mnie nawet 5 razy na dobę. Nie wiem czy mam coś nie tak poustawiane. Na fabrycznym sofcie było ok.
Raz rzadziej, raz częściej. Taki to sobie jest modem i już to pisałem na samym początku jak wsparcie robiliśmy.
W Play zmienili numerację oprogramowania.
Oryginalnie siedział CR_PKTPLMF286V1.0.0B17.
Zaktualizowało się do
CR_PLAYPLMF286V1. 0. 0.B02
Mam pytanie czy urządzenia T-mobile występują w wersji MF286R czy nie ? I jeśli tak to czy da się je odróżnić z zewnątrz ( do jednej osoby napisałem o wersję oprogramowania to mi wysłała zdjęcie etykiety )
Tak, bo mam soft od takiego: https://dl.eko.one.pl/orig/zte_mf286r/T-MOBILE Ale nie pamiętam czy on był jakoś specjalnie oznaczony (to był ktoś tu z forum).
Witam
Czy jak podłącze ogniwo 18650 ?(3,7 V ) jako baterię do ZTE 286R to zadziała podtrzymanie.
Są 3 piny "+", "-" a 3 ?
Jest gdzieś rozpiska ?
Pozdrawiam
Podłącz i sprawdź. Trzeci to zwykle albo do statusu baterii albo do temperatury. Od konkretnego modelu baterii zależy. Jak jest w zte nie wiem i chyba nigdzie rozpiski nie znajdziesz. Miernik w dłoń i poszukaj do czego to jest doprowadzone.
To muszę rozebrać router, bo mierząc miernikiem napięcie to na środkowym jest "+" i i do brzegowych pokazuje 3,69 V.
Ale pin brzegowy od prawej strony połączony z masą gniazda usb daje wyraźne przejście (mierząc mirnikiem), zaś pin z lewej strony dużą rezystancję.
Oryginalna bateria od ZTE MF286 (zwykłego) ma oznaczenie + na skrajnym pinie, środkowy i ostatni gnd.
Widziałem na zdjęciach, że bateria ma "+" na skrajnym pinie.
Jednak miernik pokazuje co innego.
Przykładając przewód (czarny miernika - masa) do obudowy gniazda usb i środkowego pinu (czerwony) dostaję 3,69V
Może jak ktoś kto posiada 286R to zweryfikuje?
I? Przecież to może być pullup zrobione.
To MF286R w końcu ma piny do baterii ? @Cezary ,kojarzę ,że to Ty pisałeś ,że Twój nie ma...
Mój nie miał. Ani klapki, ani kabla, ani pinów. Wykastrowany do czysta.
Może i to jest pullup.
Nie zaprzeczam.
Pewnie kupię baterię i sprawdzę ![]()
Strony Poprzednia 1 … 32 33 34 35 36 … 50 Następna
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
eko.one.pl → Sprzęt / Hardware → ZTE MF286R - OpenWrt
Forum oparte o PunBB, wspierane przez Informer Technologies, Inc