Temat: Najnowsza wersja MiFi uwala routery
Mowa o mifi-21.02-SNAPSHOT (r16470-6eced97ce4).
Pobrałem najnowszą wersję na router MR3020 v3 jako aktualizację i uwaliło router. Nawet failsafe nie ma opcji się włączyć bo w ogóle bootloader się nie ładuje. Włącza się i wyłącza odrazu bez ładowania bootloadera, który odpowiada za tryb failsafe. Więc słabo.
Kupiłem nowy router WR902AC wgrałem jako ten nowy obraz zmieniając oryginalny system i router tak samo uwalony.
Mam tylko nadzieję, że uda się go na gwarancji wymienić to spróbuję z wgraniem Gargoyle i mam nadzieję, że nie uwali bo jeśli to błąd w najnowszym OpenWrt a wszystkie te obrazy na nim bazują to lipa ale mam nadzieję, że to tylko błąd związany z MiFi.
Podsumowując uważajcie w przypadku tych dwóch routerów i nie wgrywajcie na razie nic na nie.