Temat: Uruchamianie radia przyciskiem w openwrt
Witam
Chciałem przyciskiem WPS jaki mam na obudowie routera włączać i wyłączać radio
O ile w gargoyle fajnie mi to działało to tu nie umiem sobie poradzić.
Co zrobiłem
W bin utworzyłem plik player.sh (0755)
#!/bin/sh
S="http://redir.atmcdn.pl/sc/o2/Eurozet/live/meloradio.livx?audio=5"
while true; do
if wget -s -q $S 2> /dev/null; then
wget -q $S -O - | madplay -q -
fi
sleep 10
done
a w etc/hotplug.d utworzyłem katalog button a w nim plik 80-radio
#!/bin/sh
if [ $ACTION = "pressed" -a $BUTTON = "WPS" ]; then
if pidof player.sh > /dev/null; then
killall player.sh; killall madplay
else
/bin/player.sh &
fi
fi
Niestety radyjko nie działa
Co robię źle ?