Odp: Brak obrazu z kamery
Nie można jakoś skopiować tego działającego z 19.7 na 21.02 ?
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
eko.one.pl → Oprogramowanie / Software → Brak obrazu z kamery
Strony Poprzednia 1 2
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
Nie można jakoś skopiować tego działającego z 19.7 na 21.02 ?
Skopiuj sobie po prostu i zobacz czy działa.
Już nie musze bo zadziałał
Musiałem doinstalować to
mjpg-streamer-input-uvc, mjpg-streamer-output-http mjpg-streamer-www-simple
Wychodzi na to że na 19.7 już to jest a tu trzeba dodatkowo instalować
No ale on pewnie pisał nawet w logach że nie może plugina załadować...
tak czy siak działa
dzieki za pomoc
Strony Poprzednia 1 2
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
eko.one.pl → Oprogramowanie / Software → Brak obrazu z kamery
Forum oparte o PunBB, wspierane przez Informer Technologies, Inc