Odp: Netgear R6220, 19.07 i restarty

Chwila, chwila. Moim zdaniem ten router to naprawdę super sprzęt, działa na nim stabilnie i WiFi 5 i 2,4GHz nie grzeje się i działa mega stabilnie. Warunek jest jeden - oryginalny firmware.

Sam miałem 2 sztuki i dokupiłem kolejne 2, żeby w razie uszkodzenia w czasie burzy, czy czegoś podobnego mieć na podmianę.
Router działa super stabilnie na oryginalnym firmware co więcej ciągle widać, że łatają krytyczne błędy wypuszczając aktualizacje.

Zabawa w OpenWrt to zabawa jeśli komuś zależy na zabawie to może się bawić, może w jego konfiguracji akurat będzie działać stabilnie jakiś konkretny build, albo będzie tak często zmieniał oprogramowanie, że ewentualnych niestabilności nawet nie zauważy tongue

177 (edytowany przez chemik89 2021-08-23 08:38:06)

Odp: Netgear R6220, 19.07 i restarty

na x-wrt jest stabilnie nawet z HW FastPath.

bawić jak bawić - org. firmware nie ma zbyt wielu możliwości - nie postawie sobie drugiej sieci czy kolejnego SSID wifi - czyli w moim przypadku bezużyteczny sprzęt.
Ale fakt że w styczniu coś tam jeszcze dodali.

178

Odp: Netgear R6220, 19.07 i restarty

"Zabawa w OpenWrt to zabawa" --- między innymi po to się "bawimy" aby nie wydawać tysięcy na ubiquiti, a łatanie dziur w oprogramowaniu ruterów "dla masowego odbiorcy" pozostawia wiele do życzenia. Do tego wireguard w openwrt, bez którego jak bez ręki.