Temat: paczka php+soap
hej,
mam taki problem, że na openwrt z lighttpd dolaczylem paczke z php w wersji 5.x ale ma ona wyłączony soap, który chciałbym włączyć. Zastanawiam się czy rozwiązaniem jest inna paczka, czy trzeba samemu kompilować php z odpowiednimi opcji czy może jeszcze coś innego.