Temat: Gargoyle na routerze z wbudowanym modemem LTE
Na którym routerze z wbudowanym modem LTE posiadającym gigabitowy LAN, działa Gargoyle z klientem OpenVPN.
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
eko.one.pl → Sprzęt / Hardware → Gargoyle na routerze z wbudowanym modemem LTE
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
Na którym routerze z wbudowanym modem LTE posiadającym gigabitowy LAN, działa Gargoyle z klientem OpenVPN.
Z gigbitem i modemem lte są aż dwa - cell c rtl30vw oraz dlink 960 - ten drugi ma jeden port gigabitowy i resztę 100. Ale nie pod gargoyle. Z 100 jest więcej, więcej też jest pod nowym openwrt.
Zawsze możesz złożyć coś na x86 i władować tam gargoyle, ew płytka od mikrotik, pcengines czy kilka innych.
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
eko.one.pl → Sprzęt / Hardware → Gargoyle na routerze z wbudowanym modemem LTE
Forum oparte o PunBB, wspierane przez Informer Technologies, Inc