Temat: Dbus i segmentation fault
Zachciało mi się obsługi bluetooth i teraz mam problem.
Wykonałem wszystkie czynności z tutoriala na eko.one.pl, zainstalowałem wszystkie pakiety. Niestety mam problem z uruchomieniam dbusa. Przy wywołaniu
/etc/init.d/dbus startdostaję segmentation fault
W logach nie ma nic więcej. Moja wersja dbusa to 1.2.4.6permissive-2.
Probowałem RC5 jak również najnowszej wersji backifire bez rezultatu. Znalazłem jakieś info o bugach ale widzę, że aktualny dbus ma już zaaplikowane patche tam opisane.
Czy ktoś mógłby podać w której wersji to ostatnio działało?
Nie chciałbym się też zbytnio cofać ponieważ dopiero gdzieś w okolicach RC4 zaczęła mi znowu działać poprawnie kamera USB.