Odp: Jak sparować głośnik bluetooth
no ciekawe
Jeżeli to ten sam model to on ma na obudowie mute i głośność.
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
eko.one.pl → Oprogramowanie / Software → Jak sparować głośnik bluetooth
Strony Poprzednia 1 … 6 7 8 9 10 Następna
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
no ciekawe
Jeżeli to ten sam model to on ma na obudowie mute i głośność.
moj ma tylko przesowany włącznik iprzycisk od chyba mute bo jak go przycisne to zanika dzwiek
dokladnie taki
http://pl.aliexpress.com/item/100500202 … web201603_
Mój był inny.
uszkodzony nie jest bo na komputerze i telefonie działał a tu nie chce
Ściągnij z interentu jakiegoś wave i zrób
aplay -D bluealsa:DEV=XX:XX:XX:XX:XX:XX,PROFILE=sco abc.wav
i zobacz co będzie. Jeżeli nic z błędów nie wyskoczy to spróbuj zmienić profil z sco na a2dp i zobacz co to da.
czekaj a moze to link jest zły ?
to radio co chce go słuchac nazywa się RADIO NOWY ŚWIAT
na pluginie od radia działa wersja dla odbiorników bez obsługi https
To akurat możesz na komputerze sprawdzić, działa i tak i tak.
z a2dp tez lipa
root@Sypialnia:~# wget "http://stream.rcs.revma.com/ypqt40u0x1zuv" -O - | madpla
y -o wave:- - | aplay -D bluealsa:HCI=hci0,30:21:CD:18:2B:C6,PROFILE=a2dp
MPEG Audio Decoder 0.15.2 (beta) - Copyright (C) 2000-2004 Robert Leslie et al.
Downloading 'http://stream.rcs.revma.com/ypqt40u0x1zuv'
Connecting to 51.210.32.71:80
Redirected to /ypqt40u0x1zuv?rj-ttl=5&rj-tok=AAABdzRJYFsA4KG_rx4l605vWg on n01a-eu.rcs.revma.com
Writing to stdout
Playing WAVE 'stdin' : Signed 16 bit Little Endian, Rate 44100 Hz, Stereo
- 235k --:--:-- ETA
root@Sypialnia:~# aplay -D bluealsa:DEV=30:21:CD:18:2B:C6,PROFILE=sco/Users/dusz
ek/Downloads/Paktofonika-ChwileUlotne.wav
ALSA lib bluealsa-pcm.c:640:(_snd_pcm_bluealsa_open) Invalid BT profile [a2dp, sco]: sco/Users/duszek/Downloads/Paktofonika-ChwileUlotne.wav
aplay: main:828: audio open error: Invalid argument
root@Sypialnia:~# aplay -D bluealsa:DEV=30:21:CD:18:2B:C6,PROFILE=a2dp/Users/dus
zek/Downloads/Paktofonika-ChwileUlotne.wav
ALSA lib bluealsa-pcm.c:640:(_snd_pcm_bluealsa_open) Invalid BT profile [a2dp, sco]: a2dp/Users/duszek/Downloads/Paktofonika-ChwileUlotne.wav
aplay: main:828: audio open error: Invalid argument
dalej nic
Spacji nie masz. I masz na routerze katalog /Users/duszek/Downloads/?
nie plik jet na komputerze
zaraz go skopiuje na router
root@Sypialnia:~# aplay -D bluealsa:DEV=30:21:CD:18:2B:C6,PROFILE=a2dp /tmp/1.wa
v
aplay: test_wavefile:1054: can't play WAVE-file format 0x0011 which is not PCM or FLOAT encoded
root@Sypialnia:~# aplay -D bluealsa:DEV=30:21:CD:18:2B:C6,PROFILE=sco /tmp/1.wav
aplay: test_wavefile:1054: can't play WAVE-file format 0x0011 which is not PCM or FLOAT encoded
Inny wav poszukaj.
na innym jest to samo ten sam komunikat
Nadal szukaj inny wav. Jakiś prosty, tego formatu nie zna.
kolejny wav to samo
a musi byc w formacie wav ?
root@Sypialnia:~# aplay -D bluealsa:DEV=30:21:CD:18:2B:C6,PROFILE=sco /tmp/Rezer
wa.m4r
Playing raw data '/tmp/Rezerwa.m4r' : Unsigned 8 bit, Rate 8000 Hz, Mono
root@Sypialnia:~# aplay -D bluealsa:DEV=30:21:CD:18:2B:C6,PROFILE=a2dp /tmp/Reze
rwa.m4r
Playing raw data '/tmp/Rezerwa.m4r' : Unsigned 8 bit, Rate 8000 Hz, Mono
brak dzwieku
pożyczyłem inny głośnik
wget "http://stream.rcs.revma.com/ypqt40u0x1zuv" -O - | madplay -o wave:- - | aplay -D bluealsa:HCI=hci0,41:42:12:A2:CA:2B,PROFILE=sco
mam dźwiek ![]()
teraz powiedz mi jak mogę przyciskiem od routera włączać to radyjko ?
do tej pory miałem tak
/usr/bin/radio1.sh
#!/bin/sh
T=$(pidof madplay)
if [ -z "$T" ]; then
wget -qO - http://stream.rcs.revma.com/ypqt40u0x1zuv | madplay -Q - &
else
kill -9 $T
fi
exit 0
i w handlerze tak
option handler '/usr/bin/radio1.sh'
Normalnie, zmień sobie tą linie z wgetem i madplay na taką jak uruchamiasz z konsoli i dodaj & na końcu.
działa pięknie dziękuje
jeszcze jedna sprawa skoro na tamtym głośniku dźwięk nie chce zadziałać chciałem go podłączyć bezpośrednio do karty muzycznej tak jak miałem do tej pory i włączać radyjko tym drugim przyciskiem który jest na tym netgearze.
Nie wiem tylko którą sekcje zmodyfikować.
Sądziłem że to to
config button 'rfkill_button'
option button 'rfkill'
option action 'released'
option handler '/usr/bin/radio2.sh ;'
option min '0'
option max '2'
config button 'btn2_button'
option button 'BTN_2'
option action 'released'
option handler '/usr/bin/radio2.sh ;'
option min '0'
option max '2'
ale przycisk wyłącza wifi
Nie masz skryptu w /etc/rc.button/rfkill?
tak mam
#!/bin/sh
[ "${ACTION}" = "released" -o -n "${TYPE}" ] || exit 0
. /lib/functions.sh
rfkill_state=0
wifi_rfkill_set() {
uci set wireless.$1.disabled=$rfkill_state
}
wifi_rfkill_check() {
local disabled
config_get disabled $1 disabled
[ "$disabled" = "1" ] || rfkill_state=1
}
config_load wireless
case "${TYPE}" in
"switch")
[ "${ACTION}" = "released" ] && rfkill_state=1
;;
*)
config_foreach wifi_rfkill_check wifi-device
;;
esac
config_foreach wifi_rfkill_set wifi-device
uci commit wireless
wifi up
return 0
usuń go...
Strony Poprzednia 1 … 6 7 8 9 10 Następna
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
eko.one.pl → Oprogramowanie / Software → Jak sparować głośnik bluetooth
Forum oparte o PunBB, wspierane przez Informer Technologies, Inc